eDial Światłowód

Stworzony z  Już w Twoim mieście!

Co oferuje światłowód?

Przede wszystkim bardzo dużą stabilność usługi, niskie pingi (czasy odpowiedzi) oraz bardzo wysokie prędkości transmisji danych, która jest niewrażliwa na wszelkie czynniki atmosferyczne. Burza, deszcz, a może śnieg? Zapomnij o tym!

eDial Światłowód działa zawsze.

Czy światłowód oferuje coś jeszcze?

Tak. W tej chwili oferujemy również telewizję cyfrową w jakości 4K z ponad 220 kanałami i usługą multiroom.

Nie mieszkam w bloku. Nie mam szans na światłowód :(

W tej chwili nasza usługa dostępna jest wyłączna w blokach, ale… mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, również tych, zamieszkałych w domkach jednorodzinnych. Przeczytaj wszystkie poniższe informacje i sprawdź jak stać się posiadaczem naszej światłowodowej usługi.

Zatem mogę mieć światłowód w domku jednorodzinnym?

Zgadza się! Aktualnie jesteśmy na etapie planowania i badamy zainteresowanie naszą nową usługą. Chcemy usłyszeć Twój głos i dowiedzieć się czy interesuje Cię łącze światłowodowe.

To brzmi dobrze, ale jeszcze mnie nie przekonaliście.

Zobacz:
 • Najwyższe prędkości pobierania i wysyłania (nawet do kilkuset Mbit/s).
 • Najwyższa stabilność łącza dzięki kablowi światłowodowemu.
 • Najniższe pingi.
 • Koniec z sytuacjami, w których grające dzieci zabierały przepustowość na obejrzenie Twojego ulubionego filmu lub serialu online – z łączem światłowodowym Cała rodzina może komfortowo korzystać z internetu jednocześnie.
 • Łącze całkowicie odporne na warunki pogodowe.
 • Absolutnie żadnych limitów w transferze danych.
 • W przypadku usterki (choć mocno w nią wątpimy) – sprawny i szybki serwis.
 • Jedno łącze na zawsze® – dzięki ciągłemu i szybkiemu rozwojowi technologii transmisji danych światłowodem, nie będziesz musiał zmieniać łącza prawdopodobnie już nigdy. Raz zamontowany kabel zapewni Ci najlepszy internet na długie lata (pomyśl o braku konieczności wykonywania nowej instalacji przy zmianie taryfy lub operatora – koniec z bałaganem w domu).

Chcę światłowód! Co mam zrobić?

Wypełnij poniższy formularz i wyślij go. Zaktywizuj również swoich sąsiadów, zbierz kilka osób przy tej samej ulicy i zrób listę chętnych. Większa liczba osób zdecydowanie zwiększa szanse na podłączenie światłowodu u Ciebie! Jeśli sąsiedzi nie chcą lub nie mają czasu na wypełnienie poniższego formularza – nie przejmuj się. Przekonaj ich do naszej niezawodnej usługi i zgłoś ich do nas poniższym formularzem lub telefonicznie.

Proste prawda? Działaj! :)
parallax background
 

Formularz zgłoszeniowy
Światłowód w Twoim domu


  Dane które podasz poniżej zostaną wyłącznie w naszych rękach. Nie spamujemy.

  Po wypełnieniu pól, zaznacz poniższy kwadracik "Nie jestem robotem" i następnie kliknij w przycisk Wyślij wiadomość.